Hurtownia i sklep z grzybami suszonymi dla gastronomii - JAMPOL

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy JAMPOL. Jesteśmy cenioną na rynku hurtownią i sklepem z grzybami suszonymi. Z naszej oferty korzysta bardzo dużo sklepów oraz restauracji i innych obiektów gastronomicznych nie tylko w Polsce, ale także na terenie innych państw Unii Europejskiej, a także m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy w Australii. Wszyscy nasi klienci cenią oferowane przez nas grzyby suszone za pełnię smaku oraz wygodne opakowania, w których je dostarczamy.

Hurtowa sprzedaż grzybów suszonych

Nasza firma to jeden z czołowych producentów grzybów suszonych dla gastronomii w Polsce. W swojej ofercie posiadamy grzyby wielu gatunków, m.in. podgrzybki, prawdziwki, borowiki, kurki czy maślaki zwyczajne. Wszystkie rodzaje grzybów są u nas dostępne w różnego typu wygodnych opakowaniach, które chronią je przed połamaniem oraz umożliwiają dłuższe zachowanie świeżości. Oferujemy także grzyby suszone w opakowaniach zbiorczych, które ułatwiają prezentację produktów w sklepach spożywczych i w sklepach wielkopowierzchniowych.

Naszą przewagą nad innymi firmami, które zajmują się sprzedażą runa leśnego jest to, że my specjalizujemy się wyłącznie w produkcji i dystrybucji hurtowej grzybów suszonych. Zajmujemy się tylko grzybami suszonymi i jesteśmy w tym naprawdę świetni!

Hurtownia grzybów dla gastronomii

Dużą grupa naszych klientów są obiekty gastronomiczne, które stosują produkowane przez nas grzyby suszony do przygotowywanych przez siebie potraw. Klienci cenią naszą ofertę grzybów suszonych dla gastronomii przede wszystkim ze względu na różnorodność. Większość firm zajmujących się hurtową sprzedażą grzybów suszonych ma w swojej ofercie tylko ich podstawowe gatunki. My oferujemy znacznie więcej!

WE COMPLY WITH THE HIGHEST STANDARDS AND NORMS

ISOQAR Food Safety Act FDA Coneg DIRECTIVE 94/62/EC UK STATUTORY INSTRUMENT